Inne działy

 

Jak przekazać wiele wiadomości e-mail do pojedynczego odbiorcy w programie Outlook 2013

 

Jeśli masz kilka wiadomości e-maili, które należy przekazać do kogoś, a nie chcesz przekazywać każdej z nich oddzielnie lub tworzyć nową wiadomość e-mail i dołączać do niej każdy e-mail ręcznie. Istnieje prosta metoda do przekazania wielu wiadomości e-mail do jednego odbiorcy, jako jednej wiadomości.

Otwórz program Outlook i wybierz kilka wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej w ten sam sposób jak można wybierać pliki w Eksploratorze Windows za pomocą klawiszy Shift i Ctrl.

 

 

W sekcji Odpowiadanie na karcie Narzędzia główne kliknij przycisk Prześlij dalej. Możesz również nacisnąć klawisze CTRL + F.

 

 

Nowa wiadomość e-mail jest tworzona i wybrane wiadomości e-mail są dodawane do niej jako załączniki. Wpisz adres e-mail w polu Do wprowadź dowolny adres do DW (kopia) tej wiadomości, treść wiadomości, a następnie kliknij przycisk Wyślij.

 

 

Jeśli chcesz usunąć jedną z wybranych wiadomości e-maili z nowej wiadomości e-mail, kliknij prawym przyciskiem myszy na załącznik wiadomości i wybierz Usuń z menu podręcznego.

 

 

Zobacz nasze wszystkie kursy

WWW


HTML
HTML - Znaczniki
CSS - Tutorial
CSS - Selektory
PHP
JavaScript

XML

XSLT

Bazy danych


SQL
SQLite
MySQL
PostgreSQL

 

 

Programowanie


C
C++
C#
Java
VisualBasic
Python

Linux


Podstawy Linuxa
Bash
Linuks artykuły

Windows


Excel funkcje
Windows wskazówki
Outlook

Pozotałe działy


Programy
Rozrywka

 

 

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.